ФОРУМ БУШКРАФТА И ПРЕЖИВЉАВАЊА
Препоручујемо вам да се пријавите, или региструјете (уколико већ нисте).

COLD STEEL SRK SAN MAI III

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down

COLD STEEL SRK SAN MAI III

Порука by ashx on Mon 13 Dec 2010 - 1:00

Možda najkvalitetniji nož u sveri noževa sa preživljavanje srednje veličine. Napravljen je od tri sloja čelika koji formiraju takozvani sendvič. Jezgro cini VG 1 čelik (poznat po izuzetnoj tvrdoći i odtžavanju oštrine), dok se sa spoljašnje strane nalaze mekši čelici sa manjm procetom ugljenika koji bolje podnose stres.

Kod nas se ovaj nož može teško naći, a cena se kreće u zavisnosti od prodavaca, ja sam moj platio oko 140 evrića. I mogu da kažem da sam oduševljen njim.

ashx
Vojnik

Broj poruka : 1

Назад на врх Go down

Re: COLD STEEL SRK SAN MAI III

Порука by Bane on Sat 29 Jan 2011 - 19:54

Ja sam moje Cold Steel Khukri macete platio po 25 eura komad, a Cold Steel Khukri noz oko 35 eur...I pokajao sam se...trebao sam da uzmem jos po par komada!
Bane
Vojnik

Broj poruka : 19
Godina : 48

Назад на врх Go down

Prodavac?

Порука by Fatish on Thu 14 Apr 2011 - 2:59

Moze li se znati gde si ga nabavio za tako male pare? Ja sam za skoro istu cenu kupio SRK (made in Japan) sa teflon (ili epoxy?) zastitom, koji je inace znatno jeftiniji u Americi.Cak i na sajtu Cold Steela SRK San Mai je izuzetno skup noz. Mada su skoro celu proizvodnju prebacili u Kinu, iz tog razloga nisam kupio CS Recon Scout.

Fatish
Vojnik

Broj poruka : 2

Назад на врх Go down

Порука by Kresoje on Wed 21 Sep 2011 - 10:16

Naravno ja sam moj platio 90$ i ne koristim ga kao primarni noz. Eno ga kod zene u rancu. Ne lezi u ruci bas najbolje ili ja imam bangavu ruku. Naravno govorim u svoje ime i iz mog iskustva. Ima boljih nozeva za te pare.

Stariji vodnik

Broj poruka : 66

Назад на врх Go down

Порука by Sponsored content

Sponsored content

Назад на врх Go down

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх

- Similar topics